Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

21/01/2021
Per mami!
Pershendetje jam nje djale 31 vjec nga elbasani.Kerkoj nje lidhje sekret me nje mami ska rendesi mosha.0688335475 jam i interesuar vetem per femra stop gayve.
21/01/2021
Per femrat dhe cifte qe u pelqejne gjera ekstreme
Jemi nje cift nga dr te dashur me nj tj por familjar , ne jemi njrz te qefit na pelqejne eksperienca te ndryshme , dhe int per nje femer kotele midis mesh mosha ska renci jemi vetem per qef , meshkuj tek stop se na can do trapin , ndonje cift I mire intelektual dhe qefli e mirpresim nr prv jo se humbim kontakt , sms vlen per femra dhe cifte qytetare intelektual dhe mendjehapur tj stop 0695826780
Durrës
OFERTE PUNE . OPERATORE NE AGJENCI IMOBILIARE 21/01/2021
OFERTE PUNE . OPERATORE NE AGJENCI IMOBILIARE
TE INTERESUARIT TE NISIN NJE CV TEK EMAILI JONE [email protected]
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' 21/01/2021
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni''
Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 me:
Shkodër 75361.00 Euro €
21/01/2021
Tropoje
Jam nga tropoja . Jam 24 vjeq. Jam pasiv. Kush esht i interesum te shkruaje ne ista tropoja_12
20/01/2021
Kerkoj cifte serjoze Fmm
JAM ERVINI 33 VJ TIRAN KERKOJ NJE CIFT FM SERJOZ DHE SIMPATIK PER KENAQESI TE SHFRENUAR SEKSUALE 3 FMM JAM SERJOZ DHE SIMPATIK JAM I PASTER DHE SHUM AKTIV NE SEKS ME PELQEN SEKSI SHFRENUAR PASI SEKSI VETEM ME NJE PARTNER BEHET MONOTON JU PREMTOJ SESK TE SHFRENUAR PRES VETEM CIFTE SERJOZE DHE SIMPTIKE SKA RENDESI MOSHA E CIFTIT KUSH ESHT I GATSHEM TE PERJETOJ NJE SEKS TE PA IMAGJINUAR TE NJOFTOJ ME SMS KAM EKSP ME CIFTE DHE SKENI PER TU ZHGENJYER CDO GJE SEKRET TE PLOT.MOS HEZITONI TA THYENI MONOTONIN E SEKSIT KENI PER TU KENAQ VERTET SMS NE NR.069-35-33-595 VETEM CIFTE SERJOZE FLM PER MIRKUPTIMIN
Tiranë
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' 20/01/2021
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni''
Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 1+1 me:
Shkodër 53064.00 Euro €
20/01/2021
Kerkoj femer
Kerkoj femer per takime ne Zvicer. Gjithqka do jet sekret. Un jam 33 vjeqar. Mirepres femra nga 20 deri 45 vjet. Ju pershendes.
Zvicer
20/01/2021
SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE TOTALISHT I MOBILUAR lungomare Vlorë Albania Per Shitje 46,000 €
Shitet super apartament 1+1 ne lungomare me nje orientim ne lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pran shkolles te matines. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe me nje mobilim bashkohore, ka nje siperfaqe 63 m2. Per nje shoqerim ne pron ose informacion na kontaktoni
Vlorë 46000.00 Euro €
20/01/2021
JEPET ME QERA AP[ARTAMENT 2+1 PRANE BULEVARDIT VLORE-SKELE Bulevardi Vlore-Skele Vlorë 165 € /Muaj
Apartamneti ndodhet ne katin e 82te te nje pallati ekzistues 5-katesh,me nje siperfaqe 77.m2.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,i sallon i perbashket me kuzhinen ,1 tualt dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte arredim i ri dhe i pa banuar me pare.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte prane te gjithave faciliteteve si:shkolla,farmaci,banka ,supermarkete etj.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni.
Vlorë 165.00 Euro €
Toke per shitje ne Shiroke 20/01/2021
Toke per shitje ne Shiroke
Sun Real Estate ofron për shitje një toke me:
Shkodër 90000.00 Euro €
20/01/2021
Vajze ose mami me pagese
Kerkoj nje vajze ose mami per sex me pagese deri ne 60 euro per 30min vetem per diten sotme kush do mund te me kontaktoj ne WhatsApp ne nr +447391835553
Tiranë
TITAN XHEL - Per rritjen dhe zgerimin e Penisit 20/01/2021
TITAN XHEL - Per rritjen dhe zgerimin e Penisit
Super produkt per rritjen e penisit . Porosit online. Efektet ma te veqanta; rritja she trashja e penisit deri ne 5 - 6 cm ), Zgjat kohen e marredhenies, Permireson penguin produces tek mashkujt, 100 % me licence origjinal dhe barked Pa efekte anesore. Xhel per rritjen e penisit fale substancave aktive biologjike: acidit hialuronik dhe sucinik, si dhe ekstrakteve naturale te luleminez dhe luleshtrydhes. Xheli mund te perdoret gjate seksit, te njohur si "jelqing". Permireson fortesine e ereksioneve. Rrit libidon. Ka efekt pozitiv ne prostate. Perdorimi: Perdorimi i duhur i xhelit Titan si me poshte. Keto jane hapat qe duhen ndjekur per te arritur nje rezultat sa me maksimal: 1.Perpara perdorimit te xhelit laheni penisin . 2.Pas kesaj fshiheni mire me letra ose peshqir, 3.Arrini ereksionin 4.Merni 0.5 - 2 ml krem nga tubeti 5.Aplikojeni ne penis deri sa te perthithet mire i gjithi nga lekura, 6.Pas ketij ushtrimi, laheni me uje te bollshem dhe produkte per higjenen intime 7.Perseriteni kete procedure 2-3 here ne dite per te pakten nje periudhe 1-2 mujore. Rezultatet pozitive mund te jene te dukshme qe 3-4 javet e para. Çdo njeri që dëshiron të shijojë jetën e tij seksuale dhe të tregojë shikimin e tij dhe të shikojë organin (Pen...) e tij pa përmbajtje Nëse nxjerrin gëzim maksimal nga gjinia shpejt dhe në mënyrë të sigurtë ta zgjeroni penisin. zgjasin marrëdhëniet seksuale deri në disa herë ma shum. të jetë gati për seks në çdo kohë kanë një orgazmë më të shpejtë dhe më të fort. QMIMI - 40 ero Per Info. Tel. What's Ap. Win. +38344845808
Tiranë 40.00 Euro €
19/01/2021
100
Jam nji djal i palestraur kerkoj ndoi goc ose mami ja plotsoj kushtet jam dhe shum sekret me shkr wats ose vaiber 0694254147
Fier
19/01/2021
Mami per sex me pagese
Pershendetje jam nje mami nga tr! Ofroj sex me pagese 100 euro ora. I bej te gjitha kush do tme kontaktoje ne nr +44 7898 921722
Tiranë
Kerkoj femer ose cift te ri 19/01/2021
Kerkoj femer ose cift te ri
Kerkoj femer ose cift te ri .Ne cso qytet kintakt ne wats up stop geyt dhe nr privat Takim ne cdo vend qe te jeni ne cdo qytet .Whats up +355694660578
Tiranë
19/01/2021
Takim aventurier jo monoton
Jam 24 vj i paster,i pashem,cdo gje qe ndodh sekret. interesohem per takim me dike qe pelqen aventurat dhe jo takime monotone..Ne privat flasim me shum per detaje. Kontakt ne modul ose email [email protected]
Tiranë
19/01/2021
100000
Kerkoj vajz ne tiran ose n durres t jet shum e mir t ket trup te mir [email protected] Jap 200 ose m shum eu
Apartamente 1+1 per shitje te Prek Cali 19/01/2021
Apartamente 1+1 per shitje te Prek Cali
Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 1+1 me: Adresë:
Shkodër 50784.00 Euro €
19/01/2021
Enea 111999888
Pershendetje un jam enea jam 32 vjec kerkoj nje femer per te martuar 20 deri 30 vjec tel 0698743510
Durrës
18/01/2021
Lidhje sekrete
Pershendetje kerkoj mami ose goca te reja qe duan te kalojne disa caste intime dhe mbi te gjitha te ruajne sekretin me kontaktoni 069 57 97 107
Tiranë
18/01/2021
Vetem vajzat dhe zonjat
Jam nje djal 29 vj me eksperjenc i interesuar per vajza ose zonja dhe mama te kontaktojn vetem ata qe jan te vendosura per takim dhe sekret 0697237737
Durrës
Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali 18/01/2021
Apartamente 2+1 per shitje tek Prek Cali
Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 me: Adresë:
Shkodër falas
Hey 18/01/2021
Hey
Kerkoj mami ose vajza te vetmuara Ju lutem jo tallje 26 vjec nga Tirana Ju pres pjeshka mmmm Email:[email protected]
Durrës
Të gjitha ofertat