Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kujdestare per femij

falas
Per femije 26/03/2018 159

Përshkrim

Prsh jam nga Maqedonija dhe jetoj ne zurich dhe gerkoj kujestare per vajzen time 5 vjeqare per kontaktin ju lutem ne nr .0041794862154
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "