Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj puntore kujdestare e femijeve

falas
Per femije 11/03/2018 124

Përshkrim

Pershendetje kena nevoj per nje puntore se mundet me ardh ne zvicerr me u kujdes per dy femijet e mi 6 vjet e 4 vjet duhet per daten 24.mars 2018 ish kan mir mos me qen personi ma e vjeter se 40 vjeqare numri kontaktit per whatsapp +41787484467
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "