Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

finansiranje i investicije

falas
Finance 27/02/2018 11

Përshkrim

finansiranje i investicije

Zdravo, ja sam biznismen slovenačkog porekla, ali živim u Francuskoj.
Slažem se da vam pomognem u iznosu od 5000 EUR do 10.000.000 EUR sa stopom od 3% godišnje i trajanjem od 1 do 30 godina
E-mail: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "