Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje mik te mire

falas
Vajzat kerkojne djem 23/03/2019 6234

Përshkrim

Pershendetje, jam nje vajze 20 vjecare, banoj ne Tirane. Kerkoj nje person sepse ndihem e vetmuar, dua te kem dike per te me mbeshtetur moralisht, te kem nje krah ku te qahem. Mosha ska rendesi, mjafton te jete i edukuar dhe arsimuar. Te jete dhe i pjekur sepse sdua te merrem me femije apo adoleshente. Une jam shume e paraqitshme ne fytyre dhe trup, jam studente. Jam dhe njeri shume serioz dhe diskret. Nuk ju prish pune ne jeten tuaj nese jeni ne ndonje situate tjeter ( te fejuar martuar etj ) nese iu mungon dashuria apo 1 mike, me kontaktoni ne modul me nje pershkrim tuajin. Faleminderit
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "