Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm babysitter per 2 thmi ne zvicer

falas
Per femijet 16/02/2018 13

Përshkrim

Kerkoj babysitter per 2 thmi djali I madh 4 vjecar djali Vogel 2 vjecar.
Kerkoj prej dates März. 2018. Per informata kontaktoni ne nr 0041762025842.ne WhatsApp dhe Viber
Pershendetje.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "