Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"

falas

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda".
Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr.
Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine
- nje dhome gjumi
- banjo.
E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaft familjare.

🏷ÇMIMI: 55 milion leke *I NEGOCIUESHEM*
----------------------
>Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keto numra kontakti: Cel +355676666765 ose Tel +355 22 247570
>Gjithashtu ne adresen tone te e-mail-it: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "