Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi me qira ne Parruce

falas
Te ndryshme 07/01/2019 13

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi ne katin e pare me adrese: sheshi "Parruce".
Ambienti gezon nje siperfaqe prej 70.52 m2 .

Ka nje vetrate xhami e cila mundeson shikueshmeri te qarte te biznesit.
Eshte i shtruar ne pllake dhe ka dritare duralumini.
Eshte i ndare ne 4 ambiente te cilat mund te perdoren si zyra ose mund te bashkohen.
Ka ne perberje nje banjo.
Ndodhet fare prane qendres se qytetit duke i mundesuar levizshmeri te larte dhe afersine me shume sherbime te tjera.

🏷ÇMIMI: 1200 EUR ne muaj
--------------
>Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti:
Cel +355676666765 ose Tel +355 22 247570
>Gjithashtu ne adresen tone te e-mail-it: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "