Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi 2 kateshe, me qira

falas
Te ndryshme 03/01/2019 8

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira nje ambjent biznesi, dy kateshe te ndodhur ne rrugen "Mirash Ivanaj". Ndertesa ka nje siperfaqe te bollshme: ne katin e pare 460 m2 dhe ne katin e dyte 96 m2 .
Prona eshte e rrethuar nga nje oborr me nje siperfaqe prej 500 m2 .
Ne brendesi ka tre banjo, nder te cilat njera banjo eshte e pajisur me dush, ndersa banjoja tjeter perfshin dushin dhe nje vaske. Ambjenti eshte i survejuar me kamera sigurie dhe ka ne dispozicion roje 24/24 ore.

--------------------

>Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: Cel +355676666765 ose Tel +355 22 247570
>Gjithashtu ne adresen tone te e-mail-it: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "