Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

dhome fantastike te stilit te perandorise se plote

falas
Mobilje 11/12/2017 21

Përshkrim

E shes kete dhome Fantastike te stilit te Perandorise te kompletuar me gjithcka.
projektuar dhe ndertuar nga mjeshtrit ne Bergamo te Italise.
dhoma gjumi perfshin nje krevat dopio, garderobe, gjoks me mbathje dhe 2 tavolina afer.
Materialet jane origjinale: te gjitha te ndertuara ne rrenje arre dhe mermer origjinal dhe te vertete Carrara.
Kjo dhome eshte nje kopje e dhomes se pare te Princeshes Sissi te Austrise.
E bleva kete dhome per 6000 euro.
E shes per 950 EUR te negociueshme.
per informacion me kontaktoni ne +44 7448052582 (thirrje dhe mesazhe, nuk kam whatsapp ose viber)
email: [email protected]
falenderim
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "