Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij )

falas
Per femije 01/12/2017 165

Përshkrim

Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jame duke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinqert dhe e cila ka vetem nje Femij per perkujdesje !!

Te interesuarat mund te me kontaktoni ne Viber apo WhatsApp ne kete nr
0038643514990

Gjith te Mirat !!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "