Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Stokke 2018 Xplory V5 Pasqyra 3-ne-1, e zeze

falas
Karroca per femije 15/12/2018 447

Përshkrim

Stokke 2018 Xplory V5 Pasqyra 3-ne-1, e zeze
Çfare eshte ne kuti

Stokke Xplory endacak
Paketa e tekstilit duke perfshire qese shopping, mbushje vendesh, jastek baby, mbulese tekstili mbrapa, mbrojtes mbreh, mbuluar hekurudhe vend, kapuc dhe maske
Mbuluar shiu
Mbuluar Bug
Ombrelle me parashute
Mbajtesi i Kupes
Çmimi: 899USD
-Çdo Pyetje Ju lutem WhatsApp +13064005645
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "