Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET BICIKLETE FINTESS-I

falas
Palestra 02/11/2017 101

Përshkrim

**Shitet biciklete fintess-i ne gjendje shume te mire per arsye mos perdorimi. E pershtatshme edhe per ambjente te vogla. Ekonomike dhe me 12 programe stervitjeje. E markes Hammer, shume e njohur per prodhimin e pajisjeve te fintess. Cmimi 25 000 LEK (i diskutueshem).
Faleminderit.**
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "