Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kurse muzike dhe pikture

falas
Te ndryshme 19/03/2019 264

Përshkrim

Zhvilloni talentin dhe beni realitet endrren tuaj ne Melody Academy 🎵 ne muziken klasike dhe ate moderne...
Ofrojme kurse per femije dhe te rritur ne :

Kitare
Kendim(Vokal)
Pikture

Kurset zhvillohen individualisht ose ne grup.

Na kontaktoni ne nr e tel : 0693771680
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "