Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OKAZION ! Shitet 16.000 m2 toke are ne fshatin Katundi Ri - Elbasan

falas
Te ndryshme 28/11/2018 23

Përshkrim

OKAZION !
Shitet 16.000 m2 toke are ne fshatin Katundi Ri - Elbasan. Prona ka infrastrukture te mire rrugore dhe ndodhet vetem 150 m distance nga autostrada Elbasan - Metalurgji klm 4 me hipoteke.
* Çmim shitje vetem 1200 lek / m2 !

* Cel.0694791410 / viber - whatsapp
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "