Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet 1.100 m2 Toke Are per ndertim te ish-NSHU

falas
Te ndryshme 28/11/2018 2

Përshkrim

Shitet 1.100 m2 Toke Are per ndertim me hipoteke dhe adrese ne Lgj."Haxhias " ish- NSHU,Elbasan.
*Çmim shitje 40.000 euro ( te negociueshem ) !

*Cel.0694791410 / viber - whatsapp
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "