Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune si pastruese, enelarese , apo te ngjajshme gjate Vikendit

falas
Hotele 20/09/2017 5

Përshkrim

Pershendetje. Jame duke kerkuar pune gjate vikendit ( te shtuneve dhe dielleve ) si : Pastruese, Enelarese, apo te ngjajshme !!
Njoh gjuhen Angleze dhe Gjuhen Turke.
Jame e gatshme per te filluar punen.
Jame 28 vjeqare jame me mbulese islame.

Per me shume me kontaktoni vetem ne Viber ne kete numer:
0038643 971 204 !!

Gjithe te mirat !!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "