Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje kerkojm kujdestare

falas
Per femijet 13/09/2017 10

Përshkrim

Pershendetje kerkojm nje kujdestare per 2 femit ton. Te jet qe nga mosha 50 vjeqare Info. Ne viber ose whatcapp 0041797907757 faliminderit per mirkuptim
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "