Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

njohje me nje vajze

falas
Partneritet 06/09/2017 5

Përshkrim

pershendetje, jam ne djale 35 vjec, i punesuar, interesohem per te njohur nje vajze vertet serioze, ju lutem kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne 0666294900, flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "