Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019

falas
Kamjone 17/11/2018 581

Përshkrim

Ngjyra e bardhe, motorr 220, ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dhe shum ekonomik. goma hankook, shum pak te konsumuara, mbyllje qendrore me pult, gjatesia e brendshme e karrocerise 4.3 m, lartesia 1.9 m, pesha majtese e furgonit ne dokumenta 2 tone.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "