Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim

falas
Per femije 18/08/2017 103

Përshkrim

Pershendetje !!

Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjate Vikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !!

#Nga data 1 shtator do te jem ne #Zvicer

Mund te me kontaktoni vetem ne #Viber :
0038643 971 204.

#Luten te lajmerohen vetem Familje Serioze dhe te kem kontakte vetem me Gjinin Femerore.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "