Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje jam nga Gjirokastra,.

falas
te tjera 08/08/2017 664

Përshkrim

Jam me pushime ne gjirokaster kam deshir te shoqerohem me ndo1 goc pa openime te bejem ca dit pushime bashk.kam qef ksamilin himaren kalen.nqs se keni ketu gusto me shkruani flm shpenzimet i keni nga un.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "