Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi me qera

falas
Dhoma plazhi 26/07/2017 1

Përshkrim


**Jap me qera dhoma plazhi per pushime verore. Dhomat jane te pajisura me kushte moderne, kondicioner, kuzhine gatimi dhe tualet personal per cdo dhome. Ambjenti perreth eshte i gjelberua dhe i rrethuar me lule, per tu ofruar pushime sa me te qeta dhe plot freski.
Cmimi i dhomave teke eshte 2000 leke te reja/nata.
Cmimi i 2 dhomave se bashku me korridorin eshte 3000 leke te reja/nata.
Adresa: Kryqezimi i Hotel Regina 2, Uji i Ftohte
Do te ngeleni te kenaqur!
Mire se te vini!
Nr.cel: 0692196905
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "