Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Hi

falas
Hotele 19/07/2017 6

Përshkrim

Hi jam nje djal 28 vjec dua te jem lidhje sekrete.mami vajz nuk ka rendesi
Te interesuarat te kontaktojn ne imail [email protected]
Nuk do te ju zhgenjei dhe di te ruaj sekrete shum mir.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "