Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira

falas
Zyra 15/03/2019 1164

Përshkrim

Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje, 4 ambjente zyrash , dy tualete, nje kuzhine, depo dhe dhome serveri, dy ballkone te medha. Ne cmim jane te perfshire dhe dy poste parkimi underground.

Per me shume info kontaktoni Glediusin ne nr 0676022313
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "