Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet hyrje me qera

falas
Dhoma plazhi 10/07/2017 2

Përshkrim

Jepet hyrje me qera ne zonen Mali Robit (ne krah te MAC Albania); Pallati ndodhet 100 pa shkuar tek Kompleksi Kastrati (mes pishash). Kati 3; dhome guzhine, ballkon; e mobiluar
Per periudhen Korrik - Gusht cmimi 15 Euro ne dite
Per periudhen Korrik - Dhjetor 150 Euro ne muaj
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "