Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm zvicer babysitter, dado, kujdestare

falas
Per femije 04/07/2017 66

Përshkrim

Kerkojm veq nga maqedonia ni babysiter kujdestare nga mosha 25 deri 40, per dy femi 8 dhe 3 vitesh, nese keni interes me shkruani ne numrin 0041796237257
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "