Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ofroj vend pune Ekonomiste

falas
Finance 03/07/2017 13

Përshkrim

Alfa Fab SHPK me qender ne Tirane(Autostrada Tirane Durres km.5, prane "Tek Stela") eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi per prodhimin e dyerve dhe dritareve PVC dhe alumin. Kompania jone eshte partnere me VEKA AG, nje nga kompanite me prestigjoze ne bote per profile PVC.

Kerkohet :


Ekonomiste

Kualifikime/ Kerkesa:

Te jene diplomuar ne nje nga deget e Ekonomise.
Te jene perdorues te mire te programit Financa 5 .
Te njohe shume mire gjuhen angleze
Te pakten 2 vjet experience pune ne pozicione te ngjashme.
Te jene perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i)
Te ruajne konfidencialitetin.

Personat e interesuar mund te dergojne CV ne adresen e-mail: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "