Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

falas
Dhoma plazhi 30/06/2017 3

Përshkrim

JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE VLORE. APARTAMENTET GJENDEN NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI.
APARTAMENTET JANE TE MADHESIVE TE NDRYSHME PER 2-3 PERSONA, PER 4-5 PERSONA DHE PER 6-7 PERSONA, DHE TE KOMPLETUAR ME GJITHCKA. JU LUTEMI NA KONTAKTONI ME NUMRIN E PERSONAVE DHE DATAT E QENDRIMIT TUAJ PER PRENOTIME, NE EMAIL.: [email protected]
ose ne TEL.: +355 692434879
JU MIREPRESIM!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "