Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi

falas
Dhoma plazhi 22/06/2017 2

Përshkrim

Japim me qera dhoma plazhi ne Shengjin, dhomat jane te mobiluara e me te gjitha kushtet. per info:tel.
00355694753378 thirjet edhe me whatsapp.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "