Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

falas
Dhoma plazhi 12/06/2017 3

Përshkrim

JAP ME QERA APARTAMENTPER PLAZH NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NDA DETI. SHUME KOMOD SI PER VAJTJEN NE PLAZH, SHETITOREN DHE PER SHERBIMET TE CILAT NDODHEN TE GJITHA FARE AFER. ZONE E RREGULLUAR NGA PROJEKTI LUNGOMARE. APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE : HYRJE NE KORRIDOR, DHOME NDENJE ME GUZHINE DHE DALJE NE BALLKON, DY DHOMA GJUMI MARTESORE TE DYJA ME BALLKON, BANJE ME DRITARE PER AJRIM. APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA FRIGORIFE, TELEVIZOR, AJER I KONDICIONUAR, LAVATRICE ETJ. PER NJE JETESE KOMODE.
KY APARTAMENT ESHTE I PERSHTATSHEM PER 6-7 PERSONA. PER PRENOTIME JU LUTEM NA KONTAKTONI NE EMAIL [email protected] OSE TEL.: +355 692434879
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "