Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

falas
Dhoma plazhi 12/06/2017 2

Përshkrim

JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NGA DETI. ZONA E RREGULLUAR SIPAS PROJEKTIT LUNGOMARE, DHE GJITHCKA ESHTE FARE AFER SI SHERBIMET EDHE SHETITORJA DHE SHUME KOMODE PER TE SHKUAR NE PLAZH.
APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE: DHOME NDENJE ME GUZHINE DHE DALJE NE BALLKON, NJE DHOME GJUMI MARTESORE DHE NJE BANJE ME DRITARE PER AJRIM. APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE. PER PRENOTIME NA KONTAKTONI ME EMAIL.: [email protected] OSE TEL.: +355692434879
JU MIREPRESIM!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "