Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJME SA ME SHPEJT NJE DADO.

falas
Per femijet 03/06/2017 8

Përshkrim

Pershendetje, jemi nje familje 3 antareshe. Kerkojme nje dado per vajzen tone 1 vjeq e 3 muaj, dhe qe mund te na ndihmoj ne punet e shtepise gjate kohes qe vajza eshte ne gjume apo nen kujdesin tone. Duhet permendur qe vajza eshte hiperaktive, kerkon shum vemendje dhe kujdes. Shpenzimet e udhetimit per personat qe rrine deri ne 3 muaj hiqen nga ana e jone. Rroga mujore eshte 500 euro. Per detaje te tjera ju lutem te me shkruani ne numrin : +41786411178.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "