Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

red light district belgium

falas
Partneritet 24/05/2017 7

Përshkrim

Per tgjith ato goca qe duan te punojn ne belgjik ne "Red light district" , te kontaktojn . Shtepia , letrat , rruga cdo gje e paguar fitimet 50% me 50% .
Nese doni me teper informacjon rreth punes kerkoni ne google RED LIGHT DISTRiCT ose te kontaktojn ne email [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "