Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Laptop Toshiba

falas
Kompiutera 19/05/2017 11

Përshkrim

Procesor : intel core duo
Ram : 4 gb
Hard disk drive : 500 gb
Gjendje shum e mir
Shitet per arsye mos perdorimi
Kontakt 0699940846
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "