Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME

falas
Vetura,gjejmakina 09/05/2017 21

Përshkrim

Shitet nga pronar shqiptar foristrade Cadillac SRX 3.6 V6 AWD Sport Luxury (Automatic) Benzin-Gaz Full Extra 4X4 me dokumenta te rregullt hungarez, liber sherbimesh, celesa.

Shkembimi me apartament ose dyqan te ri ne qender te Tiranes eshte i mundshem, diferenca e cmimit paguhet plus ne euro cash sipas marreveshjes dhe prones ne fjale.

Kontakt: +36209912581, [email protected] »

Te dhena te pergjithshme Cmimi: 20.000 euro me transport ne Tirane Viti i prodhimit: 2007 Gjendja: e shkelqyeshme Konsumi mesatar: 12 litra

Te dhenat e makines Kilometrazhi: 160 000 km Modeli: foristrade Numri i pasagjereve: 7 vende Numri i dyerve: 5 Ngjyra: gri metalixat Ngjyra e tapicerise: lekure e zeze Pesha: 2 070 kg Pesha totale: 2 675 kg Bagazhi: 600 litra Kondicioneri: dixhital disa zona Karburanti: Benzin/Gaz Kubatura: 3564 cm Fuqia motorrike: 190 kW, 258 LE Cilindrat: V6 Levizja: 4x4 Marshi: Automatic (5 grade tiptronik) Dokumentacioni: i vlefshem hungarez Kolaudimi teknik: 2018/4 Gomat e veres: 235/60 R 18 Gomat e dimrit: 235/60 R 18

Brenda sedilje te rregullueshme lekure sedilje te palosshme imitim druri full extra sedilje ngrohese sedilje memorje ulje ngritje ngrohje webasto mbajtese qendrore dore kondicioner webasto pasqyre automatike e brendshme me erresim sedilje me masazh raft ftohes timon multifunksional
sedilje me mbajtese sedilje me masazh shpine sedilje elektrike
srs airbag Isofix
bllokues marshi timon i rregullueshem pedale elektrike board computer sedilje sportive

Teknike radar parkimi amortizatore elektronik automatik ABS ASR
ESP ADS EBD/EBV EDS APS sistem matje presioni gomash sistem antifurt immobiliser sistem anti rreshqitje mbrapsht asistent pjerresie asistent frenimi MSR GPS navigator mbyllje qendrore sistem alarmi timon hidraulik tempomat chiptuning EDC amortizator sportiv sperr differencial

Jashte pasqyra automatike elektrike te jashtme me erresim dhe kthim xhama me ngrohje perpara dhe mbrapa llampa mjergulle bixenon sensor shiu LED llampa lares llampash xhama elektrik automatik perpara mbrapa pasqyra me ngrohje disqe alumini te kromuara 18 xhama te zinj fabrike rimorkio per terheqje 3,5 ton komplet veglash per nderrim gome Multimedia / Navigator / Televizor Radio, CD, MP3, karikator CD, DVD Bluetooth amplifikator celulari Audio sistem Bose 12 boksesh me subwoofer Mikrofon Ekran touchscreen autotelefon TV HIFI Goma te reja Hankook dimer vere Bateri e re 95 amper Servis i plote sapo i kryer General Motors, motorr me zinxhir Model evropian.
Budapest Hungari
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "