Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes tavolina dhe manekina

falas
Mobilje 03/05/2017 36

Përshkrim

Disponoj 9 manekina ne forme busti per meshkuj ne ngjyre te bardhe dhe bezhe, dua ti shes per arsye te mbylljes se aktivitetit. Shiten te gjitha se bashku ne nje cmime oferte prej 300 leke te reja per cope.
Gjithashtu shiten dhe 3 tavolina portative te cilat mund te hapen dhe mbyllen, dhe jane shume praktike per tu levizur. Jane ne gjendje shume te mire pasi jane perdorur shume pak kohe. Shiten me cmim 4000 lek te reja copa.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0692198079.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "