Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro

falas
Vetura,gjejmakina 11/10/2018 141

Përshkrim

Çmimi: 3 800 EUR
Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Nafte
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tirane
Struktura e vetures:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Primera
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 93
Kilometrat .....: 126000 Km
Madhesia Motorrike 2184

Shitet makine , modeli Nissan Primera , Karburanti nafte , gri metalizato , viti i prodhimit 2002 , sendilje ngrohje ftohje , tapiceri lekure , kamera parking , i pajisur me navigator , sendilje lekure jo tapiceri ,

Cmimi 3800 Euro
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "