Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Audi A3 2.0 Nafte

falas
Vetura,gjejmakina 08/10/2018 536

Përshkrim

Audi a3
Viti prodhimit 2005
Motor 2.0 nafte
Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove
Goma 100% te reja
Letrat te paguara deri ne qershor 2019
Cmimi 3600EUR i diskutushem
Cel:0685397687
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "