Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makine (TAXI) me Qera DACIA SANDERO 2010

falas
Vetura,gjejmakina 05/10/2018 147

Përshkrim

**Jap Makine me Qera (Taxi) Dacia Sandero 2010.**

Kambio: manuale,Lloji i Karburantit: Nafte, 5 dyer, Nr.i vendeve 4+1, ngjyra: e verdhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike,.

**Makina disponon dokumentacion dhe license te rregullt.**

**Çmimi: 30.000 Leke te Reja/Muaj (I padiskutueshem).**

**Nr.kontakti: 0698111301**
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "