Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

pune nga shtepia

falas
Te ndryshme 01/10/2018 25

Përshkrim

http://ammoney.pw/2653616298352/?rstr=58
nese doni te fitoni te ardhura nga shtepia
me sakt thjesht duke perdorur celularin tuaj apo Pc tuaj...klikoni me URL pak me larte , rregjistrohuni dhe filloni te merrni fitimet tuaja duke bere thjesht copy paste 4 shifra ne cdo tabele qe ju del ne ekran
mund te siguroni rroge mujore vetem duke qendruar ne cel 2-3 ore ne dite ☺️ dergojani URL edhe miqve tuaj ta provojne
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "