Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje mami per Shan Valentino

falas
Shen Valentin 01/02/2017 96

Përshkrim

Jam nje djale serioz, Kam deshire te Qe per Shan Valentino te shoqerohem me nje mami. Kjo vlen dhe per dite te tjera, mosha e preferuar jo me shume se 40 vite....jo te shendoshta. Le kontakt ne box. FLM
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "