Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kopshti I femijeve PEMA E DITURISE

falas
Per femije 09/11/2016 686

Përshkrim

Ofrojme regjistrimin e femijeve ne Kopsht te femijeve PEMA E DITURISE nga mosha O Deri 6 vjeq gjendet Prishtine me kushte te Mira per femije nxemje qendrore ushqim te shendeteshem dhe mesojme nga edukatore te kualifikuara na kontaktoni per me Shume informata ne +38649367737
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "