Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

ibroConstructions Ltd

falas
Punime Gipsi 21/10/2016 7

Përshkrim

**Membranat elastike** jane **produkte te teknologjise se larte** qe mund te perdoren per te mbuluar muret dhe **tavanet** krijuar rezultate mbreselenese duke fshehur defektet. Eshte nje film i holle dhe te lehta ne peshe eshte shtrire ne nje perimeter kuader te struktures. Behind kulmi gome mund te fshehin instalime elektrike, sistemet e ventilimit etj **Ndersa siperfaqja qe ne mund te vendos ndricim**, detektore tymi, louvers ventilimit, fibrat optike, dhe me shume. Contact Info Arrianou Str 19, Thessaloniki @40.634788,22.962712 +302313003421 +306972110895 [email protected]*Ne jemi te vetmit* ne Greqi qe ofrojme lloje te dryshme tavanesh dhe muresh plasike-
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "