Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHES DYSHEK DOPIO 160X190 LATEX

falas
Mobilje 12/10/2016 2

Përshkrim

OKAZION DYSHEK DOPIO LATEX 160X190CM PER VETEM 9000LEK TE REJA.PO DERGOJ FOTOT QE JANE BARAZ SA PER 1000 FJALE QE MUND TE SHKRUAJ.

NR TEL,0675333359
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "