Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Super Okazion, shiten mobilje per parukieri.

falas
Mobilje 10/10/2016 3

Përshkrim

Shiten mobilje te mirembajtura dhe cilesore per kompletim dyqani parukierie dhe estetike, per shkaqe emigrimi. Cmimi eshte ekonomik dhe i arsyeshem, mund te biem ne konsensus. Vendbanimi ne Tirane, Kodra e Diellit. Kontakt: 0696531783 0692451633
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "