Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shes anije peshkimi

falas
Varka 16/09/2016 284

Përshkrim

shes anije peshkimi hekur trashesia e kallumes 20 mm me motorr isota fraschini 620 kuaj fuqi ne gjendje te re, me aparaturat dhe mjetet e peshkimit te kohes e kompletuar gjatesia 20 metra vij uj me harxhim karburanti 25 litra ne ore ne tralim .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "