Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shiten set kolltuqesh lekure cilesore ngjyre pana 3 + 2 + 1 pjese

falas
Mobilje 31/08/2016 8

Përshkrim

Shiten set kolltuqesh lekure cilesore ngjyre pana tre pjese, dy pjese dhe kolltuk tek.Shume te rehatshem dhe ne gjendje shume te mire.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "