Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008

falas
Skaf 25/08/2016 182

Përshkrim

Shitet skaf i prodhimit gek 2008, Nireys me motor 50 hp iniacion 4 kohesh. Skafi eshte ne gjedje shume te mire dhe gjendet ne Dhermi. eshte i omologuar kategoria C, me libreze dhe siguracion te rregullt, per 6 persona. cmimi 9500 euro
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "