Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shitet dhome e kompletuar femijesh

falas
Mobilje 26/07/2016 4

Përshkrim

Eshte sh e mirembajtur, e punuar mire, krevat dykatesh plus nje potrativ i inkorporuar. e kompozuar bukur. dollap i madh, shkalle me sirtar per tu ngjitur ne kat te dyte. tavoline kompjuteri bashke me karrigen rrotulluese. e merrni fare lire, me mire ju se keta qe blejne te perdorura dhe i rishesin shtrenjte.

cel: 067 55 74 004
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "